Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomůcky na škol. rok 2017-18

Milé děti, rodiče

do hodin VV a PV budeme potřebovat: staré triko nebo zástěru, plastový ubrus na lavici, pastelky  (z pouzdra) a strouhátko, fixy (stačí základ. řada barev), voskovky, tempery (nezaschlé, proveďte kontrolu loňských zbylých a případně doplňte barvičky) -stačí balení 6ks, plastovou paletku do ruky (na míchání temper), kvalitní vodové barvy - doporučuji nejlépe anilínové , štětec kulatý velký i malý na detaily a plochý, kelímek na vodu, 1x černou tuš + 1x barevnou tuš, klovatinu (ne klovafix) a ve složce novou sadu barevných papírů, případně doplnit loňskou výbavu. 

Do pouzdra: pero (doporučuji osvědčený mazací Pilot)+ jedno náhradní nebo náhradní náplň, 2 tužky (doporučuji do M - geometrie pentilku), zvýrazňovač (na práci s textem), nůžky, tyčinkové lepidlo, gumu, pastelky a menší pravítko.

Do TV: sportovní oděv vhodný do tělocvičny / na hřiště, pevnou obuv, děvčata gumičky na vlasy, hřeben (za pěkného počasí budeme zatím chodit na venkovní hřiště)

Do M - geometrie:  ostrouhané 2 tužky, gumu, funkční kružítko s tuhou, 2 pravítka ( 1 trojúhelníkové s výraznou ryskou a 1 rovné min. 25cm dlouhé)

Do HV:  děrovací A4 složku k zakládání textů písniček

Pod lavici - A4 složku (plastovou velkou obálku A4 na druk) - PORTFÓLIO dětí (na zakládání pracovních listů) + úkolníček.

Máte-li nějaké prospekty z prázdninových výletů (obrázky k místům, kde jste byli, pohlednice, letáčky..), přineste si.

Děkuji  wink  Ještě si vše připomeneme ve škole.     Pí uč. Jitka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář